P&K STAVING - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ
P&K STAVING - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ
skcsendehupl
 • stavebná firma
  Či už pre nás máte len drobnú stavebnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou stavebnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

separator

 

Predstavte si Váš dom, nechýba Vám k nemu pekná modernej dlažba? Čo trebárs zámková dlažba , nepáčila by sa Vám? Určite áno, so zámkovou dlažbou sa dá úplne čarovať. Rýchla, lacná pokládka je jej prednosťou a Vaše príjazdové cesty, chodník pri dome aa zmenia na nepoznanie. Cena zámkovej dlažby teda odvíja od zvoleného materiálu, náročnosti terénu, zámková dlažba je originálna a Vy si z nej môžete urobiť hotovú mozaiku, ktorú iste ocenia všetci Vaši priatelia, susedia, deti, atd...

 

zámkové dlažbyZaručujeme Vám, že s našou pokládkou , ktorú vyhotovíme každému na mieru, presne k Vášmu domu , záhrade, garáži budete spokojní. Je jedno, kde potrebujete svoj priestor vydláždiť , sme schopní upraviť aj kopcovitý terén, aby bola zem dostatočne rovná a pokládka tak bola položená tak, ako je potreba. Pri chôdzi na zámkovej dlažbe si nevšimnete praskanie škár ani iného poškodenia, je veľmi trvanlivá, s dlhou životnosťou, kocky a mozaiky do seba zapadajú v tvare zámku. Každý starý dvor či chodník pred barákom sa tak premení na miesto, kde sa Vám bude čas tráviť oveľa lepšie ako doteraz. Využívame najmodernejšie technológie a každé Vaše prianie je pre nás výzva.

Prvotriednou kvalitou pokládky, materiálu na zvolenú dlažbu a správnej technológie, sa vyhnete nepríjemnostiam ktoré u nás nezažijete. Sme je naozaj kvalitný, vlastníme veľa osvedčených certifikátov a zaručíme sa Vám, že sa Vám bude pokládka zámkovej dlažby 100% páčiť. Ponúkame rad možností na položenie betónové pokládky je pre nás hračkou vytvorenie mozaiky, ktorá je dnes veľmi vyhľadává a atraktívna. Máte chuť si poskladať takú mozaiku aj u Vás pred barákom? Kontaktujte nás a priaznivá cena, ktorá sa odvíja od náročnosti terénu a položenie jednoduché či zložité pokládky je tu pre Vás.

 • zameranie

 • zhutnenie podkladu

 • pokladka obrubníkov

 • pokladka dlazby

 


Ako si objednať stavebné práce

 

Nezáleží na tom, či chystáte výstavbu komerčného komplexu alebo priemyselné stavby, či plánujete nový rodinný domček, alebo by ste len radi zrekonštruovali kúpeľňu. V stavebnej spoločnosti P&K STAVING máme kapacitu i schopnosti pre drobné i rozsiahle stavebné práce a do každej z našich zákaziek vkladáme maximálnu energiu, aby sme klientom dodali perfektný výsledok. Stavebné práce si od nás môžete objednať nielen v stredoslovenskom kraji, kde naša spoločnosť sídli, ale aj v ďalších častiach Slovenska.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
Nepovinná príloha (dokument, obrázok)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.0 MB
  captcha
  Reload

  qrcode

  webnail

  VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

  Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
  created by: Marek Sarvas