P&K STAVING - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ
P&K STAVING - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ
skcsendehupl
 • stavebná firma
  Či už pre nás máte len drobnú stavebnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou stavebnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

separator

 

Pravidelná prehliadka a starostlivosť o Vašu strechu znamená udržanie optimálneho stavu strešnej krytiny a klampiarskych prvkov. To je nepostrádateľný predpoklad pre udržanie hodnoty vašej budovy. Nepriazeň počasia môže spôsobiť uvoľnenie dielov strechy, ktoré môžu byť príčinou ďalšieho a väčšieho poškodenia strechy. Zmeny teplôt môžu v niektorých prípadoch spôsobiť prasknutie krytiny a tým umožniť vstup prenikaniu vody, špiny a usadzovaniu rastlín a machov. Po čase môžu tieto malé praskliny viesť k rozsiahlym škodám a veľmi nákladným opatreniam. Pravidelnou kontrolou predídeme tomu, aby nedošlo k veľkým škodám . Zmluva o údržbe dlhodobo ušetrí náklady a prispieva tiež k dlhšej životnosti strechy vašej budovy. Môžeme presne posúdiť kde je potreba malá oprava a kde je potrebné komplexnejšie opatrenia, ktoré by zabránilo škodám. Pri zmluve o údržbe je našou prioritou zodpovednosť za váš majetok.

 

Strechy, krovy, krytiny

 Kladieme všetky strešné krytiny

Hlavnou úlohou strešnej krytiny je ochrániť interiér domu pred poveternostnými vplyvmi. Vzhľad a nosnosť krovu budú dôležitými ukazovateľmi pre Vaše rozhodovanie. Ďalej tiež obstarávacia cena a životnosť. Základné rozdelenie krytín je na ľahké a ťažké, podľa použitých materiálov. Najčastejšie používané u nás sú strechy z pálenej keramiky, plechové strechy či betónové.

Plechové strechy

Prednosťou plechové strechy je jej trvanlivosť , jej rôzne tvarové kombinácie, množstvo farebných odtieňov, tiež rýchla montáž a bezúdržbovosť. Najviac používané plechové strechy sú medené, hliníkové, pozinkované, alebo z nerezovej ocele. Nevýhodou býva väčšie cena.

Kladenie pálenej strešnej krytiny

Pri použití pálenej tašky sa môžete spoľahnúť na jej dobrú zvukovú izoláciu , dlhú životnosť, odolnosť proti poveternostným vplyvom. Nevýhodou bude jej váha, je ťažká, takže vyžaduje pevný krov, a má tiež vyššiu obstarávaciu cenu.

Pokládka betónových škridiel

Bežne používaná je dnes tiež betónová škridla, ktorá ponúka širokú paletu farieb, a má dlhú životnosť. Prednosťou je nižšia cena než keramika, nevýhodou lámavosť a váha, je oproti predchádzajúcim veľkým zaťažením krovu.

Ďalšie častejšie dnes používané materiály sú bridlice, asfaltové šindle, či vláknocementová krytina...

 

Táto galéria momentálne neobsahuje žiadne obrázky.


Ako si objednať stavebné práce

 

Nezáleží na tom, či chystáte výstavbu komerčného komplexu alebo priemyselné stavby, či plánujete nový rodinný domček, alebo by ste len radi zrekonštruovali kúpeľňu. V stavebnej spoločnosti P&K STAVING máme kapacitu i schopnosti pre drobné i rozsiahle stavebné práce a do každej z našich zákaziek vkladáme maximálnu energiu, aby sme klientom dodali perfektný výsledok. Stavebné práce si od nás môžete objednať nielen v stredoslovenskom kraji, kde naša spoločnosť sídli, ale aj v ďalších častiach Slovenska.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
Nepovinná príloha (dokument, obrázok)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.0 MB
  captcha
  Reload

  qrcode

  webnail

  VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

  Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
  created by: Marek Sarvas