P&K STAVING - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ
P&K STAVING - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ
skcsendehupl
 • stavebná firma
  Či už pre nás máte len drobnú stavebnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou stavebnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

separator

 

Drobné murárske a predovšetkým dokončovacie murárske práce, sú veľmi podstatnou súčasťou každej stavby. V spolupráci s poprednými dodávateľmi stavebných materiálov, zaistíme dokončovacie práce aj vášho domu.

 

strecha

Dokončovacie práceNielenže s využitím závesných systémov dokážeme očistiť Vašu strechu alebo vyčistiť odkvapy, vieme aj spravit drobné nedostatky, ktoré Vašu strechu trápia.

Kontrolujeme a, v prípade kontroly, rekonštruujeme vaše komíny tak, aby neohrozovali Vás ani okoloidúcich.

stropy a múry

Pre rozdelenie priestoru nie je potrebné využívať iba tehly alebo podobné stavebné prvky. Dobrú službu urobia aj sadrokartónové priečky, vďaka ktorým môžete rozdeliť ľubovoľný priestor.

Zo sadrokartónu vyrobíme aj stropné podhľady, ktoré znížia výšku miestností, pomôžu k lepšej cirkulácii tepla a možno do nich inštalovať vstavané osvetlenie, klimatizáciu či inžinierske rozvody.

omietky

Manuálna aplikácia vonkajších i vnútorných omietok. Opravíme múru po elektrikára a inštalatéra. Nahodíme v miestnostiach fajnovú, aby maľba perfektne priľnula k povrchu steny.

dvere

Aj dverami dokážeme zvelebiť váš domov. Usadzuje obložkové dvere. Nepáči sa vám umiestnenie dverí? Radi vybúrame dvere nové a staré zamurujeme. Servisné práce k plastovým a eurodveřím sú pre nás samozrejmosťou.

Po dokončení svojej práce upravíme múry a vymaľujeme, tak, aby všetko vyzeralo ako predtým. Alebo ešte lepšie...

okná

Nastavíme vaše existujúce okná, prípadne prevedieme všetky potrebné servisné úkony, aby ste mohli Vaše okná efektívne využívať.

Do Vašich podkrovia namontujeme strešné okná všetkých typov.

podlahy

Vašim podlahám nevenujeme toľko starostlivosti, ako ostatným priestorom. Zvládneme však položiť podlahové krytiny, ako sú koberce či linoleá.


 

 • maliarske a natieračske práce

 • betonárske práce

 • stierkovanie

 • armovacie práce

 

Táto galéria momentálne neobsahuje žiadne obrázky.


Ako si objednať stavebné práce

 

Nezáleží na tom, či chystáte výstavbu komerčného komplexu alebo priemyselné stavby, či plánujete nový rodinný domček, alebo by ste len radi zrekonštruovali kúpeľňu. V stavebnej spoločnosti P&K STAVING máme kapacitu i schopnosti pre drobné i rozsiahle stavebné práce a do každej z našich zákaziek vkladáme maximálnu energiu, aby sme klientom dodali perfektný výsledok. Stavebné práce si od nás môžete objednať nielen v stredoslovenskom kraji, kde naša spoločnosť sídli, ale aj v ďalších častiach Slovenska.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
Nepovinná príloha (dokument, obrázok)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.0 MB
  captcha
  Reload

  qrcode

  webnail

  VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

  Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
  created by: Marek Sarvas